> Chlazení > Thermax

thermax inc. – profil společnosti

Obr. logo ThermaxSkupina Thermax se aktivně podílí na řešení vytápění a chlazení pomocí absorpční technologie a je producentem kotlů na páru, vodu o velkých výkonech. Thermax rovněž dodává a vyrábí zařízení technologie úpraven vody a zároveň poskytuje po-prodejní podporu ve všech svých výrobních odvětvích.

Thermax Inc. dnes dosahuje celosvětově obratu více jak 1 mld. USD a poskytuje celou řadu technických řešení v oblasti energie a životního prostředí.

Sídlo společnosti je v Pune, stát Indie a působí po celém světě prostřednictvím vlastních 19 mezinárodních kanceláří, 12 prodejních a servisních kanceláří a čtyř výrobních závodů – z nichž tři jsou v Indii a jedna v Číně.

Thermax síť zahrnuje 75 zemí v Asijském Pacifiku, Africe a Středním východu, v zemích SNS, Evropě, USA a Jižní Americe.

Společnost má v současné době vázanou technickou spolupráci s: Babcock & Wilcox (USA), Kawasaki tepelné techniky (Japonsko), Balcke-Dürr (Německo), Eco-Tech (Kanada) a Georgia Pacific (USA).

Ilustrační Obr. - sídlo firmy Thermax

technická podpora – nabídka služeb

GB ENERGY HOLDING s.r.o. a THERMAX nabízí po prodeji a instalaci absorpčního chladiče další komplexní služby.

Společně s THERMAX vám můžeme poskytnout nákladově efektivní údržbu pro všechny druhy absorpčních chladičů a tepelných čerpadel. S více než 25 letou zkušeností firmy THERMAX a prestižním záznamem u mnoha význačných klientů a projektů, máme zkušenosti a znalosti k poskytování vysoce kvalitní, inovativní a flexibilní služby.

THERMAX má své vyškolené inženýry a profesionální proškolené společnosti jako je GB ENERGY HOLDING s.r.o. pro start-up absorpční chladící stroje a tepelná čerpadla.

Naše pestrá škála nabídky služeb, autorizovaní technicky proškolení dodavatelé , multikvalifikovaní inženýři a inovativní manažerský tým vám zajistí na všechna vaše zařízení veškerý servis, který je plněn na nejvyšší možné úrovni.

Princip chlazení

Více zde ...

Absorpční chladiče

Více zde ...

Médium horká voda

Více zde ...

Médium pára

Více zde ...

Médium plyny

Více zde ...

Médium spaliny a teplo

Více zde ...

Průmyslové chlazení

Více zde ...